Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

IKEA FÖRSIKTIG Çocuk Basamağı

42,50TL

Çocuk Basamağı Beyaz/Yeşil Polipropilen Plastik, Sentetik Kauçuk Üstteki Kaydırmaz Kısım Kaymayı Önler. Alttaki Kayma Önleyici Materyal Basamağın Sabit Durmasını Sağlar. Zararsız Plastikten Üretilmiştir Aynı Materyal Biberonlarda, Tek Kullanımlık Bezlerde Ve Gıda Saklama Kutularında Kullanılır. Temiz Bir Bez İle Kurulayınız. Gerekli Olduğunda, Ağar..

Hızlı Görünüm

IKEA Idealisk Paslanmaz Çeli̇k Rende

46,59TL

Malzeme Paslanmaz çelikEbatlar Uzunluk: 12 cm Genişlik: 10 cm Yükseklik: 20 cm Bulaşık makinesine girebilir...

Hızlı Görünüm

IKEA Lockig Çıkarılabilir 2 Parçalı Pratik Lazımlık Oturak

68,89TL

IKEA Lockig Lazımlık Malzeme Polipropilen plastik, Sentetik kauçuk Ebatlar Uzunluk : 36 cm Genişlik : 27 cm Yükseklik : 28 cm Lazımlığın altındaki kaydırmaz malzeme sayesinde, çocuğunuz kullanırken kaymasını engelleyecektir. Temizlemesi ve boşaltması kolaydır. Yumuşak sabunlu solüsyon ile silerek temizlenebilir. 12 aydan büyük çocuklar için tavsiye..

Hızlı Görünüm

IKEA Nysköljd Bulaşık Kurutma Örtüsü

54,36TL

-bu bulaşık kurutma örtüsü, bulaşıklarınız için daha fazla kurutma alanı elde etmenin kolay ve hızlı bir yoludur. -kurutma örtüsü, bulaşıktan damlayan suyu emmek için bulaşıklığın altına da yerleştirilebilir. -katlayarak ya da kancaya asarak saklaması kolaydır. -akıllı aksesuarlar mutfakta çalışmanızı kolaylaştırır. -tezgahı temiz ve düzenli tutman..

Hızlı Görünüm

IKEA Nysköljd Bulaşık Kurutma Örtüsü

54,62TL

Ebatlar Uzunluk: 44 cm Genişlik: 36 cm Bakım Talimatları Maksimum çekme payı %4. Makinede yıkanır, maks 30°C, hassas program. Çamaşır suyu kullanılmaz. Makinede kurutulmaz. Ütülenmez. Kuru temizleme yapılmaz. Islak olduğunda genişler.Yararlı Bilgiler Bu bulaşık kurutma örtüsü, bulaşıklarınız için daha fazla kurutma alanı elde etmenin kolay ve hız..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)