Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

IKEA Kramig Peluş Panda Oyuncak

118,48TL

Kramig peluş panda oyuncak yumuşak oyuncakların tümü sarılmak, rahatlamak ve dinlemek için iyi arkadaştırlar ayrıca oyuna ve yaramazlığa da düşkündürler. Bunlara ek olarak, güvenlik için test edilmişlerdir...

Hızlı Görünüm

IKEA Lilleplutt Peluş Kedi Oyuncak

132,19TL

Ikea lilleplutt peluş kedi oyuncak yumuşak oyuncakların tümü sarılmak, rahatlamak ve dinlemek için iyi arkadaştırlar ayrıca oyuna ve yaramazlığa da düşkündürler. Bunlara ek olarak, güvenlik için test edilmişlerdir...

Hızlı Görünüm

IKEA Mala Çizim Kağıdı Rulosu 30mt

81,50TL

Ebatlar Genişlik: 45 cm Dış çap: 8 cm rulo uzunluğu: 30 m İç çap: 3 cm Alan: 13.50 m² Yararlı Bilgiler Genç sanatçı için bir rüya - 30 metre çizim kağıdı. Yaratıcı aktiviteler yapmak, konsantre olmak ve rahatlamak için harika bir yol: okul gününden sonra ideal. Bilmekte Fayda Var MÅLA ressam sehpası için. MÅLA serisi, yaratıcılığı başladığında çocu..

Hızlı Görünüm

IKEA Mala Yazı Tahtası Kalemi Silgili Çeşitli Renkler 4 Adet

74,65TL

IKEA MALA yazı tahtası kalemi, çeşitli renkler Ebatlar Paket miktarı: 4 adet Yararlı Bilgiler Çocukların kavraması için mükemmel tahta kalemi. Bilmekte Fayda Var UYARI: BOĞULMA TEHLİKESİ -- Küçük parçalar. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir. Pratik bir kutu içerisinde 4 kalem ve 1 silgi. 3 yaş üzeri için tavsiye edilmiştir. Yazı tahtası ..

Hızlı Görünüm

IKEA Pyssla Boncuk

189,05TL

Malzeme Şişe:PET plastik Kapak:Polipropilen plastik Boncuk:Polietilen plastik Yararlı Bilgiler Yaratıcılığınızı akışına bırakın ve PYSSLA şekilli boncuk setini kullanarak kendi renkli tasarımlarınızı yaratın. Bilezik, kolye gibi takılar yapmak isterseniz boncukları sadece ipe dizmeniz yeterli olacaktır. Çocukların kas ve görme/dokunma koordinasyonu..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)